مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان

آیا میکرو اسکالپ سر دائمی است ؟

آیا میکرو اسکالپ سر دائمی است

آیا میکرو اسکالپ سر دائمی است ؟

اگر موهای خود را مخصوصا به دلیل وجود آلوپسی آندروژنتیک از دست می دهید ، راه حلی برای شما وجود دارد. بسیاری از داروهای ریزش مو یا کرم های مختلف نیاز به نگهداری روزانه دارند و گاهی اوقات مجبور هستید چندین بار در رو از این داروها استفاده کنید.

اما اگر شما فقط راه حلی را می خواهید که به دو تا سه جلسه نیاز داشته باشد و مشکل شما کاملا بر طرف شود ، میکرو اسکالپ سر (SMP) ، که به عنوان یک خال کوبی مو یا خال کوبی پوست سر نیز شناخته می شود ، برای شما مناسب است. این فرایندی است که باعث می شود مانند قبل ظاهر زیبا داشته باشید .

آیا میکرو اسکالپ سر دائمی است ؟

درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر به صورت نیمه دائمی است به این معنی که بین 7 تا 10 سال حفظ می شود و بعد از آن نیاز به یک جلسه ترمیم دارد. از آنجا که میکروپیگمنتیشن پوست سر در زیر دسته PMU (آرایش دائمی) قرار می گیرد ، این قابل درک است که شما برای مدت طولانی درمان خواهید شد و چیزی نیست که به سادگی بتوانید روز بعد آن را محو کنید. روشهایی برای از بین بردن دائمی درمان وجود دارد .

تفاوت بزرگ بین خال کوبی و SMP

smp با استفاده از یک “سوزن میکرو 3 نقطه” که 75٪ کوچکتر از کوچکترین سوزنی است که یک هنرمند خال کوبی می تواند استفاده کند، انجام میگیرد . این امر به تکنسین های اسکالپ میکرو اجازه می دهد تا با دقت رنگدانه را واریز کنند تا نتیجه حتی از یک فولیکول مو نیز قابل تشخیص نباشد!

علاوه بر این ، SMP فقط دو لایه را به داخل پوست می کشد تا رنگدانه باعث از بین رفتن شکل آن نشود. همه این جنبه ها طول عمر خال کوبی مو شما را افزایش می دهد.در حالی که SMP با خال کوبی مقایسه می شود ، اما از نظر رنگدانه ها و تجهیرات کاملا با هم متفاوت است . در واقعیت ، SMP بسیار شبیه به خال کوبی های سنتی است . این روند با یک مشاوره آغاز می شود ، که می تواند به صورت حضوری یا از طریق تلفن انجام شود. به طور کلی دو تا سه جلسه درمانی برنامه ریزی شده است و بین دو تا سه ساعت به طول می انجامند.  جلسه سوم بسته به پرونده مشتری خاص ، بعضی اوقات اختیاری است.

میکروپیگمنتیشن پوست سر چه مدت طول می کشد و آیا میکرو اسکالپ سر دائمی است ؟

رنگدانه پوست سر به طور متوسط 7 الی 10 سال دوام خواهد داشت.

قدمی برای جلوگیری از بین رفتن میکرو رنگدانه پوست سر خود بگیرید.

• از قرار گرفتن در معرض مستقیم اشعه UV مضر خودداری کنید. ضد آفتاب را بر روی قسمتهایی که در معرض نور آفتاب قرار میگیرد، از جمله پوست سر خود بمالید. این کار باعث جلوگیری از آسیب دیدگی پوست ، کاهش احتمال ابتلا به سرطان و جلوگیری از پژمردگی SMP می شود.

• روزی یک بار پوست سر خود را مرطوب کنید. حمام گرم بگیرید. آب گرم تأثیر دهیدراته در پوست شما دارد.

• برای پاک کردن پوسته های مرده پوست و سایر بقایای آن از یک پاک کننده بر پایه روغن، روی پوست سر خود استفاده کنید.

جوهر میکروپیگمنتیشن پوست سر

یکی دیگر از عواملی که باعث افزایش عمر smp پوست سر شما می شود این است که مرکز اسکالپ ایرانیان جوهر خود را از بهترین شرکت های آمریکایی که منحصراً برای میکروپیگمنتیشن پوست سر استفاده می شود تامین میکند و این رنگدانه سیاه ارگانیک و مبتنی بر کربن است ، بنابراین رنگ ها با گذشت زمان تغییر نمی کنند. این رنگدانه ها بی حد و حصر آزمایش شده است تا اطمینان حاصل شود که سازگار است.

هنگامی که کل مراحل به پایان رسید ، شما یک مشتری راضی خواهید ماند

خروج از نسخه موبایل