رد کردن لینک ها

میکرو اسکالپ و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید.

میکرو  اسکالپ یا smp

میکرو اسکالپ

سر انسان به طور متوسط 2000 مو در هر 6.45 سانتیمتر مربع دارد. هنگامی که موهای سر نازک می شود ، می تواند بسیار افسرده کننده باشد چراکه از نشانه ای پیری زودرس در زنان و مردان است و به همین خاطر می تواند اعتماد به نفس و روحیه افراد را را تحت تأثیر قرار دهد. با افزایش سن ، ما تمایل داریم که در ظاهر خود تغییرات کمی ایجاد کنیم. از روش میکرو اسکالپ می توان برای تغییر در ظاهر ، شکل و رنگ مو استفاده کرد.

میکرواسکالپ

تغییرات می تواند شامل موارد زیر باشد: تغییر حالت مو ، بالا بردن خط مو برای ایجاد ظاهری بهتر و پرپشت تر ، تغییر شکل موهای جانبی و… همه این اصلاحات با استفاده از بهترین تجهیزات انجام می شود که رنگدانه هایی که در روش ما استفاده می شود بسیار کمتر از خالکوبی است روشی بسیار ساده تر و بدون درد است که معمولاً فقط به 1تا 2 جلسه نیاز دارد.

میکرو اسکالپ ، روشی است که درموهای کم پشت تغییراتی ایجاد می کند و رنگدانه هایی طبیعی به پوست سر اضافه می شود تا ظاهر طبیعی فولیکول های مو را تکمیل کند . به این معنی که اصلاح و یا اضافه کردن تراکم به موهای نازک در سر ایجاد می شود.

میکرو اسکالپ پوست سر بهترین راه حل بدون جراحی برای درمان ریزش مو است.

در روش اسکالپ، از یک سوزن مخصوص طراحی استفاده می شود که به آرامی تزریق رنگدانه های طبیعی به دو لایه پوست برای تکثیر هر فولیکول مو انجام می شود.

میکرو اسکالپ سر چه کاری انجام می دهد؟

اسکالپ یک موی سر کامل و جوان و پر از موهای کوتاه و خرد شده ایجاد می کند.
یک خط موی تمام جلو ، جانبی و یا عقب را شبیه سازی می کند.
اسکالپ، مو را روی سرهای نیمه طاس یا کاملاً طاس ترمیم می کند.
استتار دائمی تمام علائم سطوح آلوپسی
استتار جای زخم ناشی از جراحی قبلی پیوند مو
استتار زخم ها ، سوختگی ها و …

تقویت اثر بصری پیوند مو

در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان، متخصصان ما به طور تخصصی روش های نوین میکروپیگمنتیشن پوست سر را ارائه می دهند و در این مرکز از هیچ قرص ، کلاه گیس ، لیزر یا کاشت مو استفاده نمی شود. .
توضیحات تصویری میکروپیگمنتیشن پوست سر را بررسی کنید تا ببینید نتایج کار چقدر طبیعی است و چرا این روش بهترین راه حل درمان ریزش مو است.
روش ما برای همه انواع و مراحل ریزش مو در همه سنین ، رنگ ها و انواع پوست مناسب است. متخصصان ما از استانداردهای لازم برای مراحل آرایش دائمی و درمان های میکروپیگمنتیشن پوست سر برخوردار هستند و در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و تکنیک ها استفاده می شود.

از آنجاییکه فولیکول های موی شما همیشه به طور طبیعی در یک جهت رشد نمی کنند ، تیم ما جهت طبیعی سازی و تراکم بیشتر، الگوی موهای شما را همانند سازی می کند. همچنین متخصصان ما غالباً از 3 یا 4 سایه رنگدانه استفاده می کنند تا طبیعی ترین نتیجه ممکن ایجاد شود.

میکروپیگمنتیشن پوست سر می تواند طاسی سر را کاملا بازگرداند تا مانند یک سر با موهای کامل و مرتب به نظر برسد و باعث ایجاد اعتماد به نفس در افراد می شود.

درمان در 3 جلسه انجام می شود ، هر جلسه تقریباً 1 تا 4 ساعت زمان می برد که میتوان تعداد جلسات را کمتر و زمان جلسه را بیشتر کرد و و حداقل یک هفته بین جلسات طول می کشد. این فرایند امکان ایجاد تدریجی چگالی را در طی 2 جلسه فراهم می کند . ما در جلسه اول با یک رنگ روشن تر و خط موی کمی بالاتر شروع می کنیم .

بنابراین می توانید در طول هفته به خط موی جدید خود عادت کنید و تغییراتی در شکل و ارتفاع ایجاد کنید. رنگ و تراکم بیشتر در جلسات بعدی انجام می شود.

میکرو اسکالپ

میکرواسکالپ یا تاتو سر برای ریزش در وسط سر

ریزش موهای وسط سر یکی از متداول ترین انواع ریزش و طاسی موها است که معمولاً باعث می شود افراد مسن تر از سن واقعی خود خود به نظر برسند و بر اعتماد به نفس آنها تأثیر می گذارد. روش درمانی ما ظاهر پر پشت در این ناحیه سر را دوباره زنده می کند . یک خط مو کاملاً واقعی ایجاد می شود و به مرور باعث رشد قسمت تاج مو می شود.

میکرواسکالپ پوست سر برای برداشتن مو

مردها طور کلی عقیده دارند که طاسی بسیار عذاب آور است اما به ندرت توافق می کنند کدام قسمت طاسی بدتر از قسمت های دیگر است. با اسکالپ پوست سر ، دیگر لازم نیست درباره این بحث کنید. اسکالپ پوست سر در هر قسمتی از سر که طاسی رخ داده است باعث استتار خواهد شد و شما با یک خط موی کوتاه ، و جذاب مواجه خواهید شد.

میکرو اسکالپ

میکرواسکالپ پوست سر برای ریزش کامل مو

اسکالپ اغلب راه حل ایده آل برای مشتریانی است که دچار ریزش کامل مو شده اند. ما مفتخریم که راه حلی ارائه می دهیم که عزت نفس را در همه سنین احیا می کند.

میکرو اسکالپ میکرواسکالپ تاتو سر

میکرواسکالپ پوست سر برای آلوپسی

بسیاری از مبتلایان به آلوپسی به ما مراجعه می کنند تا ظاهر موهای خود را ترمیم کنند. آلوپسی می تواند از نظر شدت از فردی تا فرد دیگر متفاوت باشد و روش انعطاف پذیر اسکالپ پوست سر به ما امکان می دهد تا به بسیاری از مبتلایان به آلوپسی کمک کنیم.

اسکالپ پوست سر برای زنان

تقریباً 5٪ از خانمها از ریزش موی سرشان رنج می برند. ما می توانیم روش درمانی ای دقیق و مفید برای خانمهایی با موی سر کوتاه یا بلند انجام دهیم.

میکرو اسکالپ میکرواسکالپ تاتو سر

میکرواسکالپ پوست سر برای درمان ریزش مو

ریزش موی سر هرفردی را در هر سنی می تواند تحت تأثیر قرار دهدکه می تواند ناشی ازعوامل مختلفی باشد. از جمله استرس و کمبودهای تغذیه ای و غیره. اسکالپ پوست سر یک راه حل فوق العاده موثر است برای بازگرداندن اعتماد به نفس و افزایش رضایت از چهره

میکرو اسکالپ میکرواسکالپ تاتو سر

نوع پوست و رنگ

میکرواسکالپ پوست سر برای همه نوع مناسب است. فن آوری نوآورانه ما با رنگ فولیکول شما مطابقت دارد تا یک ترکیب ترکیبی یکپارچه و نامرئی با هر موی موجود را فراهم کند.

 


روش اسکالپ باعث شادی بیش از هزاران مراجعه کننده شده و شگفت انگیزترین نتایج ممکن به دست آمده است

You may also like

به گفتگو بپیوندید

4 + 19 =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع