رد کردن لینک ها

میکرواسکالپ

میکرواسکالپ و انواع مختلف درمان های میکروپیگمنتیشن پوست سر چیست ؟

میکروپیگمنتیشن پوست سر (SMP) یکی از گزینه های مختلف برای درمان طاسی و ریزش مو است. بسیاری از افراد به دلیل سهولت و راحتی این روش ، تصمیم می گیرند با میکروپیگمنتیشن پوست سر ، کاشت مو را انجام دهند. اما SMP دقیقا چقدر مناسب است و انواع میکروپیگمنتیشن پوست سر چیست؟ در اینجا مروری بر آنچه برای استفاده از رنگدانه های پوست سر استفاده می شود ، صورت میگیرد از جمله ترمیم مو ، ترمیم کامل ریزش مو ، پر شدن تراکم ، و درمان عمومی با آلوپسی است.

میکروپیگمنتیشن پوست سر برای ترمیم مو

همه می توانند ریزش مو را به روش های مختلفی تجربه کنند . مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان با استفاده از رنگدانه قادر به ترمیم خط اصلی مو با فولیکول همانند شده است. این یکی از روشهای عالی برای ایجاد یک مدل موی واقعی و تعریف شده است.

رنگدانه پوست سر برای ترمیم کامل ریزش مو

اگر حجم موی شما کاهش یافته یا دچار طاسی شده اید، می توانید از میکروپیگمنتیشن پوست سر استفاده کنید تا یک سر با موهای کامل ایجاد شود. به جای اینکه فقط باعث تقویت خط موی خود شوید ، می توان از میکروپیگمنتیشن پوست سر برای ترمیم کامل زیباییهای قبلی خود استفاده کنید. متخصص میکروپیگمنتیشن موی شما می تواند ظاهر ریزش مو را معکوس کند و یک بریدگی تصفیه شده به شما بدهد که تمیز و بی انتهاست.

میکرواسکالپ پوست سر روشی برای تراکم موهای نازک

اگر در حال حاضر یک مدل موی نسبتاً کوتاه با حداقل علائم ریزش مو  دارید ، میکروپیگمنتیشن پوست سر می تواند راهی مناسب برای تقویت مدل موهای شما باشد. میکرو رنگدانه پوست سر روی هر قسمت از طاسی سر قابل استفاده است به گونه ای که ظاهر کلی موهای شما یکنواخت به نظر برسد.

اسکالپ


انواع مختلف درمان های میکروپیگمنتیشن پوست سر چیست

SMP برای استتار

از میکروپیگمنتیشن پوست سر نیز می توان برای پنهان کردن زخمهایی که روی سر دارید استفاده کنید . این زخم ها ممکن است در نتیجه جراحی قبلی پیوند مو FUT یا FUE ایجاد شده باشد. این زخم ها بعد از انجام عمل کاشت مو مانند استخراج واحد فولیکول (FUE) یا پیوند واحد فولیکولی (FUT) بسیار متداول هستند . در حالی که FUE به طور جداگانه فولیکول های مو را برداشته و جای زخم کمتری ایجاد می کند ، FUT یک نوار پوست را از قسمت پشت سر برداشته و غالباً منجر به خطی می شود. یک متخصص میکرو اسکالپ پوست سر می تواند ظاهر این زخم ها را استتار کند تا با سایر موهای شما یکدست شود.

اسکالپ

میکرواسکالپ پوست سر برای آلوپسی

آلوپسی یا ریزش مو هم در آقایان و هم در خانمها ایجاد می شود. آلوپسی به عنوان طاسی  (آلوپسی آندروژنی) ، یا لکه (آلوپسی آرتا) یا ریزش مو در طرفین و قسمت تحتانی سر ظاهر می شود (اپیوازیس آلوپسی) ، با درمان های ریزش مو مانند میکروپیگمنتیشن پوست سر می توان اثرات آن را برطرف کرد. با استفاده از میکروپیگمنتیشن پوست سر ، می توانید تمام علائم ریزش مو را با ظاهر ترمیم شده فولیکول های مو ، از بین ببرید.

اسکالپ

مهم نیست علت ریزش موهای شما چیست، چندین نوع درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر وجود دارد. مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان زندگی بیش از 3000نفر را با میکرو رنگدانه شدن پوست سر تغییر داده است.

You may also like

به گفتگو بپیوندید

6 + یازده =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع