رد کردن لینک ها

رنگدانه سازی مو چیست؟

اگر موهای خود را از دست می دهید و به دنبال روش هایی برای درمان آن هستید ، ممکن است با رنگدانه های مو مواجه شده باشید. با استفاده از رنگدانه های مو ، می توانید نقاط طاسی را پر کرده و از تضاد پوست و فولیکول های مو بکاهید. این یک توهم از یک موی کوتاه ایجاد می کند.
اکنون ، احتمالاً از خود می پرسید که رنگدانه سازی مو دقیقاً چیست و چه کاری می تواند برای شما انجام دهد. مشابه تاتو ، درمان های رنگدانه مو شامل تزریق رنگدانه یا جوهر به پوست است. با این حال ، سوزن های مورد استفاده در رنگدانه های مو بسیار کوچکتر هستند.بیایید بیشتر به رنگدانه سازی مو و آنچه که آن را به همراه دارد ، بپردازیم.

آیا رنگدانه سازی یا میکروپیگمنتیشن مو همان خالکوبی سر است؟

یک سوال بزرگ که ممکن است برخی از افراد را گیج کند این است که آیا رنگدانه سازی مو همان خالکوبی سر است؟ مطمئن باشید رنگدانه سازی مو یا میکروپیگمنتیشن پوست سر با خالکوبی در اصل با هم متفاوت است . میکروپیگمنتیشن پوست سر با نام های دیگری مانند SMP ، خال کوبی پوست سر ، رنگدانه سازی پوست سر ، رنگدانه سازی میکرو پوست سر ، تاتوی مو و موارد دیگر نیز شناخته می شود.
توجه به این نکته مهم است که شکل دیگری از رنگدانه سازی مو به نام رنگ آمیزی با میکروپیگمنتیشن پوست سر یکی نیست. برخلاف میکروپیگمنتیشن پوست سر ، رنگ آمیزی نوع موقت تری از میکروپیگمنتیشن است. در مقایسه با میکروپیگمنتیشن پوست سر که 7 تا 10 سال طول می کشد ، رنگ آمیزی 6 تا 18 ماه طول می کشد.
تفاوت های دیگری بین میکروپیگمنتیشن پوست سر و رنگ آمیزی پوست وجود دارد مانند اقدامات و هزینه ها.

در مورد رنگدانه سازی مو در مقابل خال کوبی بیشتر بدانید؟

رنگدانه سازی مو یا میکروپیگمنتیشن پوست سر ، همان تاتو نیست. جوهر تاتو معمولاً خیلی بیشتر به پوست تزریق می شود – حدود 3 تا 4 لایه پوست عمیق – در حالی که جوهر میکروپیگمنتیشن عمق حدود 2 لایه پوست قرار می گیرد. اگر جوهر خیلی عمیق در پوست قرار بگیرد ، ممکن است تمایل بیشتری برای پخش شدن داشته باشد. با SMP ، جوهر تیز و شفاف به نظر می رسد تا ظاهر فولیکول های مو را بهتر تقلید کند.
از آنجا که در رنگدانه های مو سوزن کوچکتر استفاده می شود ، دردی که تجربه می شود اغلب بسیار کمتر از درد خال کوبی است. همچنین باید به روشی مشابه خال کوبی از آن مراقبت شود. این به معنای محدود بودن قرار گرفتن در معرض آفتاب ، استفاده از SPF و سایر اقدامات احتیاطی است.
نوع جوهر و ابزار مورد استفاده در رنگدانه سازی مو نیز با آنچه در خال کوبی استفاده می شود متفاوت است. جوهرهای رنگدانه ای مو را می توان متناسب با رنگ موی خاص شما تنظیم کرد. همچنین جوهرهای رنگدانه و دستگاه های قلم وجود دارد که به طور خاص برای رنگدانه سازی مو ساخته شده اند. بهترین جوهرها آنهایی هستند که دارای مواد طبیعی مانند Folicule هستند . در غیر این صورت ، برخی مواد شیمیایی یا مواد اضافه شده می توانند باعث تحریک و واکنش های آلرژیک شوند.

آیا باید از رنگدانه مو استفاده کنیم؟

اگر دارای خط موی در حال عقب رفتن ، لکه های طاسی روی تاج یا کاملا طاس باشید ، ممکن است درمان های رنگدانه مو برای شما مناسب باشد. یکی از مزایای میکروپیگمنتیشن پوست سر دقت آن در بدست آوردن فرم و خط مو مناسب است. با میکروپیگمنتیشن پوست سر با ظاهری بریده بریده و تمیز که نگهداری آن آسان است ، بیرون خواهید آمد.
بهتر است به یک متخصص رنگدانه مو با تجربه ، آموزش دیده مراجعه کنید. مقابله با ریزش مو می تواند به خودی خود به اندازه کافی دشوار باشد. به همین دلیل مهم است که از متخصصان بالقوه پوست سر استفاده کنید. در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان، متخصصان برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن، بسیار آموزش دیده اند.
درباره رنگدانه سازی مو و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند ظاهری زیبا داشته باشید با ما تماس بگیرید . برای هر گونه سوال به راحتی با یک متخصص در میکرو اسکالپ ایرانیان در تماس باشید.

به گفتگو بپیوندید

18 − دوازده =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع