رد کردن لینک ها

در اولین جلسه میکروپیگمنتیشن پوست سر، شما چه انتظاراتی دارید؟

هنگامی که تصمیم به میکروپیگمنتیشن پوست سر (SMP) گرفتید ، مرحله بعدی ، البته انجام این کار است. بسیاری از افراد با آماده شدن برای اولین جلسه میکروپیگمنتیشن پوست سر ، ترکیبی طبیعی از هیجان و عصبی بودن را احساس می کنند. به طور کلی با رویه ها ، هرچه اطلاعات شما در روند کار بیشتر باشد ، می توانید آمادگی بیشتری برای آنچه انتظار دارید داشته باشید.

بر اساس آنچه خوانده اند ، بسیاری از افراد انتظارات خود را در اولین جلسه رنگدانه پوست سر خود دارند. برخی از کلینیک های SMP راهنمایی های خاص خود را در زمینه انجام جلسه اول دارند. با این حال ، اکثر مکان ها فرآیند مشابهی دارند تا اطمینان حاصل شود که شما به نتایج مورد نظر خود می رسید. مثل همیشه ، متخصصان آموزش دیده در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان در دسترس هستند تا به همه سوالات شما پاسخ دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولین جلسه میکروپیگمنتیشن پوست سر ، ادامه مطلب را بخوانید.

بحث اولیه

در اولین جلسه درمان ، قبلاً حضوری یا تلفنی با متخصص میکروپیگمنتیشن خود صحبت کرده اید. در طول مشاوره خود ، شما فرصتی برای نشستن و مشورت با متخصص خود در مورد آنچه که به دنبال آن هستید ، مدل مو ، انتظارات و درمان مناسب داشته اید .

در این مرحله ، شما همچنین از هرگونه هزینه مالی یا هزینه های مربوط به درمان مراقبت اطلاعات کسب کرده اید . سپس متخصص شما در مورد ظاهری که می خواهید بدست آورید بررسی های لازم را انجام داده است . این زمان خوبی خواهد بود تا نکات اضافی را که دوست دارید متخصص شما قبل از شروع کار آنها را بشناسد ، مطرح کنید.

مدل مو

در مرحله بعدی ، متخصص میکروپیگمنتیشن پوست سر شما شروع به ایجاد نقشه ای برای خط مو جدید شما می کند. آنها معمولاً از یک مداد موم سفید برای طراحی خط مو استفاده می کنند. سپس ، شما و متخصصتان با هم کار خواهیم کرد تا از موقعیت مناسب خط مو برای خود استفاده کنید . هنگامی که شما از مدل مویی راضی باشید و طراحی آن را تأیید کنید ، متخصص شما شروع به آماده سازی برای درمان می کند.

آماده سازی درمان SMP

قبل از برخورد هر سوزن به بوم ، متخصص شما هرگونه نیاز به رنگدانه و تراکم را ارزیابی می کند. آنها همچنین پوست سر شما را از نظر وجود هرگونه لکه یا زخم در ناحیه درمان معاینه می کنند.

درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر

هنگامی که متخصص شما دستگاه را راه اندازی کرد و رنگدانه را آماده کرد ، آنها برای شروع درمان آماده می شوند. جلسه اول معمولاً حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشد. در این مدت می توانید آرام باشید در حالی که متخصص شما اولین لایه رنگدانه را اعمال می کند.

متخصص شما در طول دوره معاینه شما را بررسی کرده و چند وقفه به شما می دهد. در طول جلسه می توانید یک میان وعده سبک بگیرید یا به کارهای شخصی خود بپردازید

.

 

بعد از اولین جلسه میکروپیگمنتیشن پوست سر شما

وقتی جلسه شما به پایان رسید ، متخصص شما دستورالعمل هایی را به شما می دهد که تا جلسه بعدی خود دنبال کنید. دستورالعمل های مراقبت های بعدی ممکن است شامل دور نگه داشتن پوست سر از تابش مستقیم آفتاب ، خودداری از تعریق زیاد و جلوگیری از خاراندن سر باشد.

پس از اولین جلسه خود ، 10-14 روز آینده برای جلسه بعدی خود باز خواهید گشت. بعد از 2 تا 3 جلسه رنگدانه را تضمین خواهد کرد که در پوست سر برای نتایج طولانی مدت باقی می ماند.

در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان ، همیشه  یک عضو تیم در دسترس است که فارغ از اینکه در چه مرحله ای قرار دارید ، به شما کمک کند. به این ترتیب ، می توانید با خیال راحت بدانید که در جلسه درمان میکرو پیگمنتیشن پوست سر شما چه انتظاری دارید.

به گفتگو بپیوندید

3 × پنج =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع