Site icon مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان

service

میکروپیگمنیشن

.

.

میکروپیگمنیشن

میکروپیگمنیشن تزریق ریزدانه های رنگی در حد فاصل بخش رویی (اپیدرم) و بخش زیرین (درم) پوست است. میکروپیگمنتیشن به دلیل اینکه دوام و ماندگاری بالایی دارد در بین بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است. با انجام میکروپیگمنتیشن دیگر نیازی به استفاده ی هر روزه ی لوازم آرایشی و صرف هزینه های هنگفت به منظور خرید لوازم آرایشی نیست.

میکروپیگمنیشن

.

.

.

میکروپیگمنیشن

از میکروپیگمنتیشن در خدمات هاشور ابرو، قرینه سازی ابرو، رفع ویتیلیگو، چشم و لب استفاده می شود. میکروپیگمنتیشن به آرایش دائم نیز معروف است؛ چرا که ماندگاری آن نسبتا طولانی است. علاوه بر کاربرد های میکروپیگمنتیشن در زیبایی می توان از آن در درمان هم بهره برد. ویتیلیگو و یا همان بیماری برص یا پیسی و جای زخم را نیز می توان توسط میکروپیگمنتیشن رفع کرد.

میکروبلیدینگ ابرو

.

.

میکروبلیدینگ ابرو

ابروها مهم ترین بخش صورت هستند. اگر از ابروهای تان راضی نیستید، روش های زیادی برای تغییر دادن آنها وجود دارد، از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تتو کردن. اما امروز یک گزینه خیلی طبیعی وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. در این مطلب روش میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی می کنیم که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر می رسد.

میکروبلیدینگ ابرو

.

.

.

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ یک روش تتوی دستی نسبتا جدید است. این روش در مقایسه با روش های قدیمی و سنتی که با استفاده از دستگاه انجام می شدند، روشی نیمه دائمی است. میکروبلیدینگ با استفاده از یک تیغه بسیار نازک انجام می شود و رنگدانه ها را به داخل پوست منتقل می کند. در امریکا فردی که میکروبلیدینگ انجام می دهد باید دارای مدرک تخصصی هنر روی بدن باشد.

مرکز آموزش اسکالپ ایرانیان

.

.

.

میکروبلیدینگ ابرو

آکادمی ایرانیان ، با حفظ ِسرآمدی اولين و معتبرترین مرکز تخصصی میکرواسکالپ، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ، با سابقه ای حدود ۱۲ سال آموزش و تربيت نيروي انساني متخصص در زمینه زیبایی دائم….. را در کارنامه خود ثبت نموده ، و ضمن ِ تجهيز و بهبود مستمر امكانات و ظرفیت های آموزشی و پشتیبان آموزش ، مبتنی خط مشی استاندارهای تخصصیِ در سطح عالی می باشد

در اصل رویکرد محوری مركز آموزشهاي تدوين و انتقال دانش فني و فناوري روز در راستای ارتقاء مهارت‌هاي مورد نياز نیروی انسانی جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مراجعین مرتبط مي باشد.
حیطه فعالیتهای آموزشی این مرکز در دو بخش میکرواسکالپ (میکروپیگمنتیشن)و میکروبلیدینگ مورد ارائه میباشد.

خروج از نسخه موبایل