مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان

تاتو سر

بررسی اجمالی تاتو سر

ممکن است قبلاً در مورد میکروبلاستیک شنیده باشید . آیا می دانید که یک عمل مشابه برای پوست سر شما وجود دارد؟

این روش به عنوان اسکالپ پوست سر (SMP) یا به زبان عامیانه تاتو سر شناخته می شود  که باعث ایجاد شبیه سازی موهای کامل تر می شود.

اما تفاوت دقیق چیست؟

در حالی که میکروبلاستیک به طور معمول با یک تیغه دستی انجام می شود ، میکرو اسکالپ با استفاده از دستگاه خال کوبی برقی انجام می شود. این امر به این دلیل است که قدرت بیشتری برای نفوذ به پوست روی پوست سر شما لازم است.

 SMP یا تاتو سر چگونه کار می کند ؟

هدف SMP ایجاد خطوط مویی که برای ابروها استفاده می شود نیست ، بلکه در عوض استفاده از نقاط ریز و لایه بندی شده در رنگهای مختلف سیاه و سفید برای تکرار کردن سایه روی پوست سرتان است. این سبک نقطه عطفی است برای ایجاد عمق و ظاهری طبیعی بخشیدن به موهای سر.

یک متخصص میکرو اسکالپ ماهر تلاش خواهد کرد تا فولیکول مو طبیعی به نظر برسد و با چهره شما یکدست شود.

این روند ممکن است برای افرادی که انواع مختلف ریزش مو را تجربه می کنند مفید باش. مانند:

روش تاتو سر چقدر دردناک است؟

 پاسخ کوتاه این است که بستگی دارد.

قبل از عمل میکرو اسکالپ ، پزشک متخصص شما یک ماده بی حسی موضعی را در پوست سر شما تزریق می کند. میزان ناراحتی ای که شما متحمل می شوید  تا حد زیادی بستگی به آستانه تحمل درد شما دارد.

.

افراد مبتلا به آکنه پوست سر یا حساسیت های پوستی دیگر مانند پسوریازیس باید از روش اسکالپ خودداری کنند ، زیرا استفاده از رنگدانه در مناطق ملتهب کار دشواری خواهد بود. اگر مستعد ابتلا به کلوئیدها هستید که بیشتر در پوست تیره وجود دارد ، شما نیز ممکن است نامزد مناسبی برای SMP  نباشید.

هنگامی که تحقیقات خود را کامل انجام دادید، به دنبال یک متخصص میکرو اسکالپ خوهید بود . به احتمال زیاد یک مشاوره اولیه خواهید داشت. در این جلسه ، متخصص ما ، شما را برای آنچه انتظار دارید و مراحل قبل از آن ، آماده می کند.

به عنوان مثال ، در اینجا چند دستورالعمل کلی آورده شده است:

در هفته های بین درمان  شنا نکنید ، از بخار یا اتاق سونا استفاده نکنید یا از دوش بسیار گرم استفاده نکنید.

چهار روز اول از قرار گرفتن در مقابل آفتاب خودداری کنید (پوشیدن کلاه مناسب است).  در روز پنجم پس از درمان ، می توانید به مدت 45 دقیقه تا یک ساعت  در معرض نور  آفتاب قرار گیرید.

پس از درمان نهایی ، ضروری است:

هزینه تاتو سر چقدر است و چه مدت طول می کشد؟

قیمت SMP بسته به میزان نیاز پوست سر شما بستگی دارد.

آیا خطری در روش میکرو اسکالپ یا تاتو سر وجود دارد؟

همانطور که در بیشتر روشهای پزشکی خطراتی نیز وجود دارد ، در میکرو اسکالپ نیز این موضوع دور از ذهن نیست.

میکرواسکالپ  از نظر فنی یک خال کوبی محسوب نمی شود – جوهر خال کوبی بسیار عمیق تر به پوست می رود و با یک سوزن ضخیم تر تزریق می شود – خدماتی مانندمیکرو اسکالپ دائمی انجام می شود. ولی با این حال خطراتی مانند آلرژی به اجزای خاصی در رنگدانه و عفونت مرتبط با جوهر خال کوبی وجود دارد.

مراکز درمانی SMP با کیفیت بالا باید:

اگر  می خواهید در مورد پیشینه پزشک اطلاعاتی کسب کنید و یا از سابقه کار کلینیک ما اطلاعاتی داشته باشید ، می توانید با مراجعه با سایت یا اینستاگرام ما پاسخی روشن برای سوالاتتان دریافت کنید.

خروج از نسخه موبایل