رد کردن لینک ها

اسکالپ و هر آنچه باید در مورد آن بدانید .

اسکالپ سر و هر آنچه باید در مورد آن بدانید .

اسکالپ چیست؟

به نظر می رسد میتوانیم تعریف دقیق تر و کامل تری از اسکالپ ارائه دهیم. اسکالپ پوست سر (SMP) یک راه حل ابتکاری است که ظاهر مو را  ضخیم تر و کامل تر نشان می دهد. متخصصان امر یک فرمول اختصاصی رنگدانه (جوهر) را برای پوست سر با سوزن های ریز ریز اعمال می کنند تا هزاران تصور ریز ایجاد کنند  و این توهم مو را به افراد می دهد . شبیه به تکنیک کشیدن نقاشی. این راه حل مقرون به صرفه همچنین می تواند برای تقویت و ترمیم مو موجود یا ارائه جایگزینی برای افرادی که می خواهند یک درمان غیر جراحی مناسب برای همه انواع ریزش مو باشد ، استفاده شود.

مزایای این عمل زیبایی پوست سر

بدون جراحی

بدون زمان بازیابی

یک جایگزین بی خطر و طبیعی برای ترمیم مو

متخصصین پوست سر چگونه کار می کنند؟

پزشک متخصص با استفاده از رنگهای بسیار خاص و با اندازه های مختلف سوزن ، عمق نفوذ ، زاویه ها ، رنگ های متنوع و میزان توزیع آن به ناحیه خاصی از پوست سر ، تکنیک مورد نظر را اعمال می کند. ظاهر نهایی تکنیک Bosley SMP یک فرم بسیار پیشرفته از رنگدانه های آرایشی است. ما از رنگدانه های آزمایش شده ای استفاده می کنیم که باعث انباشته شدن رنگ یا محو شدن آن  نمی شوند.  ما از سوزن های ریز ریز در خوشه های سه گانه استفاده می کنیم تا به نتیجه تضمینی از اجرای روش  SMP  برسیم.

 

میکروپیگمنتیشن پوست سر چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

ظاهر مو را ضخیم تر کنید

اصلاح خط مو

اصلاح آرایشی

اسکالپ پوست سر قبل و بعد در مردان:

تصویر قبل و بعد از آلوپسی

چه موهای بلند یا  موهای کوتاه یا  موهای نازک داشته باشید و یا حتی  پوست سر قابل مشاهده داشته باشید ، تاتو پوست سر می تواند ظاهر موهای ضخیم تر و کامل تری ایجاد کند.

اسکالپ  استتار موثری برای پنهان کردن جای زخم است ، خواه از یک عمل جراحی قبلی یا تصادف و همچنین سوختگی یا علائم زایمان.

اسکالپ پوست سر قبل و بعد در  زنان:

این روش، روشی ایده آل برای خانمهایی است که دارای موهای نازک شده و پراکنده هستند و یا  غالباً نامزدان پیوند مو به شمار میروند . سکالپ پوست سر باعث ایجاد یک سر کاملتر از مو می شود. روش اسکالپ پوست سر برای پنهان کردن تکه هایی از  پوست سر که قابل مشاهده است بسیار عالی است.

1چه کسانی  کاندید سکالپ پوست سر هستند؟

زنان و مردانی که  خواستار افزایش تراکم مو هستند

افرادی که دارای موهای تراشیده هستند و تمایل به تعریف مجدد خط مو دارند

مبتلایان به آلوپسی

کسانی که می خواهند سوختگی ، جای زخم و یا نشانه های ازین دست  را استتار کنند

علاقهمندان به  پیوند مو

ذکر این نکته ضروری است که نتایج از فردی به فرد دیگر ممکن است متفاوت باشد.

اسکالپ سرپس تا تاکنون به این نتایج دست یافتیم که  اسکالپ یک خال کوبی پزشکی ، غیرجراحی و آرایشی است که باعث توهم موهای کوتاه شده یا باعث ایجاد تراکم تراکم در  موهای نازک می شود.

این روش همچنین می تواند برای پنهان کردن جای زخم ناشی از پیوند مو ، پنهان کردن اثر سوختگی یا زخم روی سر استفاده شود. اسکالپ پوست سر بر روی انواع رنگ پوست قابل انجام است.

بدون بیهوشی

این روش یه همراه بیهوشی موضعی برای جلوگیری از درد در طول عمل است. برخلاف سایر خال کوبی ها ، این روش در اپیدرمال نفوذ می کند سطح پوست و رنگدانه در سطح بالای پوست قرار می گیرد و جوهرها (یا رنگدانه ها) مورد استفاده در طول زمان مستعد تغییر رنگ هستند. همچنین  مزایای این روش این است که می توان خط مو را با سهولت نسبی تنظیم و تازه کرد.

انجام عمل در زمان بسیار کم

این عمل حدود دو یا سه جلسه طول می کشد ، که معمولاً هر جلسه تقریباً سه ساعت طول می کشد. مشتری ها می توانند از صدها سایه جوهر استفاده کنند تا با رنگ اصلی مو و رنگ پوست مطابقت داشته باشد. در حالی که میکرو رنگدانه پوست سر یک درمان دائمی است ، می توان آن را با یک روش اصلاحی یا درمان با لیزر از بین برد.

میکرو اسکالپ پوست سر تنها راه حل 100٪ موثر برای درمان ریزش مو ، نازک شدن مو ، رکود موی سر ، طاسی ، آلوپسی و جای زخم پیوند مو است.

میکرواسکالپ پوست سر یک روش درمانی غیر تهاجمی است که از میکرو سوزن های دقیق برای رسوب رنگدانه در پوست سر استفاده می کند. نتیجه باعث ایجاد فولیکول های موی ریز می شود که به ضخیم تر شدن و ترمیم ظاهر موهای کامل کمک می کند.

با تکثیر دقیق فولیکولهای طبیعی مو و رنگ موهای خود ، میکرو اسکالپ پوست سر می تواند به تقویت و افزودن تراکم در مناطق نازک شده کمک کند و یک توهم از موهای ضخیم تر و قوی تر را  ایجاد کند.

میکرواسکالپ پوست سر گاهی به عنوان تاتو مو ، تاتو سر ، تاتو پوست سر ، میکروپیگمنتیشن ، پیگمانتاسیون پوست سر ، رنگدانه های میکرو پوست سر ، میکروپیگمنتیشن پوست سر ، رنگدانه مو و SMP  گفته می شود.

به گفتگو بپیوندید

چهار − 3 =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع