رد کردن لینک ها

از چه ابزاری در میکروپیگمنتیشن پوست سر استفاده می شود؟

همانند سایر روش ها و روش های درمانی ، بهترین نتایج میکروپیگمنتیشن پوست سر را فقط می توان با ابزار مناسب بدست آورد. در حالی که یک متخصص میکرو پیگمنتیشن پوست آموزش دیده به تنهایی مهارت دارد ، اما استفاده از تجهیزات با کیفیت بالا می تواند جهانی را تغییر دهد.

میکروپیگمنتیشن پوست سر یک روش پیچیده و فنی است که شامل فرایندهای دقیق و ابزارهای تخصصی است. هدف پزشکان SMP تزریق رسوبات کوچک رنگدانه به پوست سر برای ایجاد یک توهم دقیق از فولیکول های مو است. آنها نه تنها با یک دستگاه قلم ، رنگدانه مناسب ، سوزن بلکه با دستکش استریل و سایر تجهیزات ایمنی ، که به همان اندازه مهم هستند ، به این مهم دست خواهند یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن پوست سر ، ادامه مطلب را بخوانید.

رنگدانه میکروپیگمنتیشن پوست سر 

پزشکان از جوهرهایی استفاده می کنند که مخصوص پوست سر طراحی شده اند. بسته به سازنده ممکن است این جوهرها از نظر کیفیت متفاوت باشند. با این حال ، بهترین جوهرهای رنگدانه ای مرکب از مواد طبیعی هستند. در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان ، پزشکان از Folicule استفاده می کنند ، یک رنگدانه پیشرو در صنعت که با مواد طبیعی با کیفیت بالا تولید شده است. فولیکول توسط متخصصین حرفه ای ساخته شده و برای نتایج بی عیب و نقص کاملاً آزمایش شده است.

قلم جونیور

متخصصان معمولاً باید از دستگاه قلم سبک ، پایدار و کارآمد استفاده کنند. دستگاه های قلم مانند Microbeau Xion ، Apollo و Flux S به طور خاص برای ارائه کاشت رنگدانه دقیق ساخته شده اند. برخی از قلم ها دارای سرهای قابل تعویض مغزی با انعطاف پذیری بیشتر برای سبک های مختلف رنگدانه پوست سر هستند.

منبع تغذیه

منبع تغذیه مناسب برای کنترل سرعت و ولتاژ در هر نوع پوست سر مهم است. بدون منبع تغذیه مناسب ، سوزن قدرت کافی برای عبور از طریق اپیدرم یا لایه اول پوست را نخواهد داشت. این می تواند منجر به خوب نبودن نتیجه و نتایج نامطلوب پس از جلسه SMP شود. برخی از منابع تغذیه ، مانند منبع تغذیه Critical یا Microbeau ، با دقت ساخته شده اند تا به افراد حرفه ای ، بهترین نتیجه را بدهند.

صندلی های درمانی

بهترین ارائه دهندگان SMP به شما اطمینان می دهند در حین انجام درمان راحت ترین حالت را داشته باشید. صندلی های درمانی / ماساژ باعث ایجاد موقعیت بهینه برای پزشک می شود تا روی پوست سر شما کار کند. در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان ، صندلی درمانی که از آن استفاده می شود ، شما را قادر می سازد تا با دسترسی کامل به تلفن خود راحت نشسته باشید ، بنابراین می توانید ایمیل خود را بررسی کنید ، اینستاگرام را پیمایش کنید یا به موسیقی / پادکست گوش دهید.

پوشش و سد بند

با تمام تجهیزات مورد نیاز برای جلسه میکروپیگمنتیشن پوست سر ، رعایت پارامترهای ایمنی مناسب همیشه مهم است. سد کننده و نوارهای کف، ابزار بسیار خوبی برای کاهش خطر زمین خوردن هستند.

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده درجه پزشکی

در انواع درمان ها باید از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده استفاده شود ، به خصوص اگر تماس نزدیک با پوست وجود داشته باشد. دستمال مرطوب ضدعفونی کننده درجه پزشکی برای از بین بردن باکتری ها و سایر میکروب ها بسیار مهم است. بهترین دستمال مرطوب آنهایی هستند که قوی و سریع عمل کنند. این دستمال مرطوب بی کیفیت نیست ، بلکه درجه پزشکی / بیمارستانی است تا ایمنی شما را تضمین کند.

دستکش پزشکی

دستکش های راحت و متناسب برای انجام میکروپیگمنتیشن پوست سر ایده آل هستند. دستکش های درجه پزشکی، استریل هستند ، که هم مشتری و هم پزشک را در برابر میکروب و باکتری محافظت می کند. دستکش نیتریل اغلب گزینه بهتری نسبت به دستکش لاتکس است تا خطر واکنش های آلرژیک را کاهش دهد.

ماسک های صورت

در حالی که آب و هوای فعلی استفاده از ماسک های صورت را ترغیب می کند ، پزشکان ما همیشه از ماسک های صورت برای بهداشت مناسب و اهداف بهداشتی استفاده می کنند. پزشکان ما در حین انجام روش شما برای اطمینان از ایمنی شما ماسک دارند.

نتیجه

توجه به وسایلی که ارائه دهنده SMP برای درمان شما استفاده می کند مهم است. شما همیشه باید به سراغ مراکزی بروید که از تجهیزات حرفه ای استفاده میکند به خصوص برای میکروپیگمنتیشن پوست سر .

مراجعه به مرکزی که از ابزار مناسب استفاده می کند در کل تجربه بهتری را ارائه میدهد. میکروپیگمنتیشن پوست سر باید روشی باشد که نه تنها نتایج استثنایی به شما بدهد بلکه برای شما ایمن ، تمیز و راحت باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد روند درمان با مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان در تماس باشید .

 

به گفتگو بپیوندید

9 − یک =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع