رد کردن لینک ها

آیا میکروپیگمنتیشن پوست سر درد دارد؟

میکروپیگمنتیشن پوست سر (SMP) شامل استفاده از سوزن های کوچک میکرون برای رسوب رنگدانه در پوست سر ، ایجاد شکل ظاهری پوسته مو است.

میکروپیگمنتیشن پوست سر با خال کوبی سنتی متفاوت است و سطح دردی که ممکن است در طول درمان تجربه کنید ممکن است کاملاً متفاوت باشد. برای برخی از مشتریان ، ممکن است ایجاد رنگدانه پوست سر بیش از حد آزار دهنده باشد. برای دیگران ، می تواند ناراحتی متوسطی ایجاد کند. در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان ، ما هرگز مشتری نداشته ایم که به دلیل درد یا ناراحتی نتواند درمان خود را به پایان برساند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر چقدر درد می کند؟

مانند سایر احساسات ، درد نسبی است. در مقیاس 1 تا 10 ، سطح درد ممکن است به طور متوسط ​​در حدود 1 تا 4 باشد. در مقایسه با درد ناشی از انجام تاتو ، درد ناشی از میکروپیگمنتیشن پوست سر کمتر است زیرا ما فقط 2 لایه به داخل درم پوست می رویم ، بسیار کم عمق تر از یک تاتو سنتی. همچنین ، یک خال کوبی سنتی از روش تراشیدن استفاده می کند که باعث ناراحتی بیشتر می شود. در درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر از روش نقطه گذاری استفاده می شود که درد آن بسیار کمتر از تراشیدن است.

عواملی که ممکن است سطح درد را تحت تأثیر قرار دهند

تحمل درد شخصی شما

تجربه درد به شدت به تحمل درد شخصی شما بستگی دارد. درک شما از درد می تواند تحت تأثیر عوامل روانی ، محیطی و عاطفی باشد . پس از درک دقیق تری از روند SMP ، شاید بتوانید میزان آسیب رساندن آن را بهتر تخمین بزنید. فقط شما آستانه درد خود را می دانید.

ناحیه تحت درمان پوست سر

بعضی از مناطق پوست سر ممکن است حساس تر از مناطق دیگر باشد. به عنوان مثال ، بسیاری از افراد احساس حساسیت بیشتری نسبت به درد در اطراف شقیقه ها ، خط موی جلویی و تاج دارند. درد و ناراحتی کمتری اغلب در وسط و پشت سر احساس می شود.

وضعیت و آرایش ظاهری پوست شما

این که آیا شما یک مشکل در پوست سر خود دارید یا خیر ، می تواند بر میزان ناراحتی شما در اثر میکروپیگمنتیشن پوست سر تأثیر بگذارد. به عنوان مثال اگر دچار شوره سر هستید ، ممکن است پوست سر شما از قبل حساس تر و تحریک شده باشد که ممکن است در طی جلسه میکروپیگمنتیشن کمی ناراحتی بیشتری ایجاد کند. بنابراین ، توصیه می شود که قبلاً رسیدگی کنید. برخی از افراد با پوست نازک یا جای زخم خاصی در پوست سر خود نیز ممکن است نسبت به درد در آن نواحی حساس تر باشند.

اضطراب در مورد روش کار

همانطور که قبلا ذکر شد ، حالت عاطفی شما می تواند آستانه درد شما را تحت تأثیر قرار دهد. اگر در طول درمان عصبی و تنش بیشتری داشته باشید ، ممکن است نسبت به درد حساسیت بیشتری داشته باشید. به یاد داشته باشید که قبل از درمان یک وعده غذایی بخورید ، مایعات بنوشید ، و تنفس کنید.

چگونه می توانید درد ناشی از میکروپیگمنتیشن پوست سر را کاهش دهید؟

مشغول بمانید

صندلی درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر به شما امکان استفاده از تلفن خود را در حین عمل می دهد. این بدان معناست که شما می توانید در طول درمان مشغول بازی ها ، پیمایش و گوش دادن به موسیقی یا پادکست باشید.

نتیجه

دانستن آستانه درد ، مراقبت از پوست سر و داشتن ذهنیت مناسب ، درمان دقیق و کمترین ناراحتی را تضمین می کند. بعلاوه ، وقتی می فهمید که ناراحتی موقتی را برای هدف نهایی – ظاهر یک موی کامل – فدا می کنید ، روند کار را بسیار راحت تر می کند. البته ، متخصص آموزش دیده SMP شما در مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان به شما در پاسخگویی به هرگونه سوال یا نگرانی قبل از درمان کمک خواهد کرد.

 

به گفتگو بپیوندید

شانزده − 6 =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع