رد کردن لینک ها

آیا برای میکروپیگمنتیشن پوست سر لازم است که سر تراشیده داشته باشم؟

هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید شما باید برای انجام میکروپیگمنتیشن پوست سر (SMP) باید سر تراشیده داشته باشید. هر کس سبک و سلیقه خاص خود را دارد. این موهای شماست و می توانید آن را به روشی که ترجیح می دهید حالت دهید.

نکته اصلی این است که این به مدل موی فعلی ، میزان ریزش مو و اهداف درمانی یا نوع ظاهری که می خواهید داشته باشید بستگی دارد. پس از ارزیابی این عوامل مختلف ، یک متخصص ریزش مو می تواند شما را در مورد ظاهری که مناسب شما است راهنمایی کند.

هنوز هم شکی نیست که سر تراشیده برای اکثر مردان ظاهری تمیز و طبیعی است. حفظ ظاهر تراشیده شده پس از میکروپیگمنتیشن پوست سر نیز به کار کمی نیاز دارد.

بنابراین ، پس از میکروپیگمنتیشن پوست سر نیازی به ظاهر تراشیده ندارم؟

کم پشتی موها فقط در پهلوها است

اگر فردی با خط موی مناسب و حجم مناسب در بالای آن هستید ، دلیل زیادی برای نیاز به ظاهر تراشیده شده وجود ندارد. اگر فقط در پهلوها موهای شما کم است ، می توانید از روش میکروپیگمنتیشن پوست سر استفاده کنید تا نواحی کم پشت را پر کند. میکروپیگمنتیشن پوست سر باعث افزایش ظاهر حجم در پهلوها می شود ، به خصوص اگر در کناره ها سبک کمرنگ یا مخروطی داشته باشید.

خط موی کاملاً مشخص و مقداری کم پشت در بالا

اگر فقط یک قسمت خاص در قسمت بالا نازک شده باشد ، نیازی به تراشیدن کامل سر نیست. از میکروپیگمنتیشن پوست سر می توان برای پنهان نگه داشتن نواحی نازک و ایجاد نمای موهای ضخیم تر استفاده کرد.در این حالت لازم نیست سر خود را بتراشید

مدل موی متوسط ​​تا بلند با کمی مو در قسمت بالا

مانند داشتن یک خط موی مشخص ، اگر موهای شما متوسط ​​تا بلند است که فقط بعضی از قسمت ها از بالا نازک می شوند ، احتمالاً نیازی به تراشیدن سر ندارید. میکروپیگمنتیشن پوست سر می تواند به افزودن پری به نواحی کم پشت کمک کند. همچنین باعث ایجاد یک ترکیب مخلوط تر می شود تا موها با بقیه مدل های موی شما سازگار باشد.

چه موقع باید بعد از میکروپیگمنتیشن پوست سر ، سرم را بتراشم ؟

نگاه طبیعی

سر تراشیده شده پس از میکروپیگمنتیشن پوست سر، برای بسیاری از آقایان توصیه می شود. این بدان دلیل است که SMP به طبیعی ترین شکل ظاهری دست می یابد. میکروپیگمنتیشن پوست سر معمولاً برای ایجاد خط موی مشخص تر علاوه بر پر کردن لکه های طاس در قسمت بالایی مورد نیاز است.

ساده در نگهداری

تراشیدن سر به معنای استفاده از تیغ نیز نیست. بعد از میکروپیگمنتیشن پوست سر ، می توانید از یک ماشین اصلاح برای حفظ مدل موهای تازه رشد کرده استفاده کنید. به جای اینکه مدل موی بلندتری داشته باشید ، می توانید هر چند روز یکبار موهای خود را با تراش برقی کوتاه کنید

ظاهری شیک + منسجم

در بعضی موارد ، اگر بعد از میکروپیگمنتیشن پوست سر حالت ظاهری تراشیده ای نداشته باشید ، ممکن است موهای واقعی شما نسبت به رنگدانه SMP تیره و ضخیم تر باشد. این می تواند ظاهری متضاد ایجاد کند ، که می تواند مناطق ریزش مو را برجسته کند. بدون ظاهر تراشیده ، موهای رشد کرده می توانند جریان و ترکیب مختصر میکروپیگمنتیشن پوست سر را کاهش دهند.

میکروپیگمنتیشن پوست سر کاشت مو نیست. در حالی که یک سبک واقع گرایانه ایجاد می کند ، رنگدانه جوهر فولیکول واقعی مو نیست.اما  می تواند بافتی ایجاد کند که ظاهر یکنواخت در پوست سر ایجاد کند.

اگر در مورد ظاهر تراشیده شده پس از میکروپیگمنتیشن پوست سر سوال بیشتری دارید ، می توانید با مرکز میکرو اسکالپ ایرانیان مشورت کنید تا بفهمید بهترین گزینه شما چیست.

به گفتگو بپیوندید

بیست + چهار =

بازگشت به بالای صفحه
تماس سریع